Ceny owoców
Turecki rynek cytrusów
2012-02-08 08:00
Największymi odbiorcami tureckich cytrusów są Rosja, Ukraina oraz Irak.
czytaj dalej
Spadek wartości produkcji warzyw i owoców w Hiszpanii
2012-02-08 06:58
Wartość produkcji warzyw i owoców w 2011 roku była niższa w porównaniu z rokiem poprzednim o 11 proc.
czytaj dalej
Rolnictwo ekologiczne coraz bardziej popularne
2012-02-08 06:12
W minionym roku, podobnie jak w latach poprzednich odnotowano wzrost liczby producentów ekologicznych podaje IJHARS.
czytaj dalej
Firma z okolic Radomia poszukuje Idareda
2012-02-07 17:04
Firma z okolic Radomia poszukuje jabłek odmiany Idared
czytaj dalej
Ceny mrożonych truskawek pozostaną na wysokim poziomie
2012-02-07 15:55
Podaż truskawek na rynku europejskim w najbliższym czasie znacznie wzrośnie, gdyż w Hiszpanii, Maroko oraz Egipcie trwają właśnie zbiory tych owoców.
czytaj dalej
Cena jabłek przemysłowych w okolicach Błędowa
2012-02-07 14:33
W okolicach Błędowa utrzymuje się stabilna cena jabłek przemysłowych, które skupowane są w cenie:
czytaj dalej
UE: Import bananów w 2011 roku
2012-02-07 14:24
Unia Europejska jest największym importerem bananów na świecie. W 2011 roku do krajów unijnych trafiło łącznie 5,045 mln ton owoców tego gatunku, tj. o około 2 proc. mniej względem 2010 roku, kiedy to UE zaimportowała 5,147 mln ton bananów.
czytaj dalej
Ustabilizowały się ceny winogron w małym hurcie
2012-02-07 11:21
Ustabilizował się rynek winogron w Polsce, a tym samym ustabilizowały się ceny owoców tego gatunku. W ciągu minionego tygodnia nie zanotowano żadnych modyfikacji cenowych winogron oferowanych w małym hurcie, zarówno tych, importowanych w południowej Afryki, jak i tych z Peru i Chile.
czytaj dalej
Ceny zakupu jabłek w firmie z Maciejowic
2012-02-07 11:16
W firmie eksportowej z Maciejowic jabłka z przeznaczeniem na ekport skupowane są w następujących cenach:
czytaj dalej
Sytuacja w skupie przemysłu bez zmian
2012-02-07 11:10
Mróz wciąż trzyma, psując szyki niektórym firmom handlowym, zajmującym się skupem jabłek przemysłowych. Brak zamkniętych pomieszczeń do przetrzymywania skupionego od producentów przemysłu, to obecnie spory kłopot.
czytaj dalej
Ceny skupu jabłek eksportowych w grupie z Chynowa
2012-02-07 11:07
W grupie producenckiej z Chynowa jabłka z przeznaczeniem na eksport skupowane są w następujących cenach:
czytaj dalej
Spadek cen importowanych śliwek w Holandii (F.O.T.)
2012-02-07 10:59
Podaż, a także oferta śliwek na holenderskim rynku w ostatnim czasie znacznie wzrosła. W chwili obecnej owoce te importowane są do Holandii, zarówno z południowej Afryki, jak i krajów Ameryki łacińskiej.
czytaj dalej
Ceny warzyw i owoców na rynku ukraińskim
2012-02-07 10:58
W minionym tygodniu na rynku ukraińskim ceny świeżych warzyw i owoców wzrosły o 2,9 proc.
czytaj dalej
czytaj dalej
Grupa producencka z łódzkiego kupi jabłka
2012-02-07 09:26
Grupa producencka z woj. łódzkiego zakupi jabłka odmian: Golden Delicious oraz Glostera i Szampiona z KA.
czytaj dalej
Firma z okolic Grójca poszukuje jabłek
2012-02-07 09:22
Firma z wieloletnią tradycją ze Zbroszy Dużej koło Grójca poszukuje jabłek ne eksport - zielonego w 100% Ligola.
czytaj dalej
Ceny skupu jabłek w okolicach Opola Lubelskiego
2012-02-07 09:17
Firma eksportowa z okolic Opola Lubelskiego skupuje jabłka przeznaczone na eksport w następujących cenach:
czytaj dalej
Ceny zakupu jabłek w grupie z okolic Belska Dużego
2012-02-07 09:06
W grupie producenckiej z okolic Belska Dużego jabłka przeznaczone na eksport skupowane są w następujących cenach:
czytaj dalej
Ceny skupu jabłek w okolicach Góry Kalwarii
2012-02-07 08:46
W okolicach Góry Kalwarii na Mazowszu jabłka przeznaczone na eskport skupowane są w następujących cenach:
czytaj dalej
Ceny skupu jabłek w okolicach Błędowa
2012-02-06 16:47
W okolicach Błędowa (Broniszew) jabłka eksportowe skupowane są w następujących cenach:
czytaj dalej
Kostaryka: Największym producentem ananasów na świecie
2012-02-06 15:48
Kostaryka pozostaje światowym liderem w produkcji ananasów, a tym samym jest największym eksporterem tych owoców na cały świat, między innymi do krajów Unii Europejskiej.
czytaj dalej
Berry Congress – Najważniejsze wydarzenie w branży jagodowej!
Berry Congress to prestiżowe wydarzenie, które gromadzi czołowych ekspertów, producentów, dystrybutorów i detalistów związanych z sektorem jagodowym. Kongres stanowi wyjątkową okazję do wymiany doświadczeń, poznania najnowszych trendów rynkowych oraz nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych. Uczestnicy mają możliwość wysłuchania inspirujących prelekcji, paneli dyskusyjnych i case studies, które przybliżają najważniejsze wyzwania i innowacje w tej dynamicznie rozwijającej się branży. Dołącz do nas i bądź częścią przyszłości rynku jagód! Więcej informacji znajdziesz na stronie Berry Congress.