Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Chiński producent shiitake otwiera produkcję w Polsce i Hiszpanii

2023-03-21 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Bi ShuTong jest European Business Developer w Qi He Biotechnology. Firma jest ekspertem w produkcji logów substratowych dla shiitake, ostryg królewskich i ostryg oraz innych grzybów egzotycznych.

Firma otworzyła niedawno własny biznes w Hiszpanii, zwany Centrum Grzybów Egzotycznych. Posiada również centrum produkcyjne w Polsce, gdzie produkuje Shiitake i King Oyster

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem