Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Farmmi Inc. wyśle duże zamówienie na grzyby do Kanady

2023-05-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Farmmi, Inc, dostawca produktów rolnych w Chinach, ogłosił, że wysyła nowe zamówienie na dużą ilość grzybów na eksport do Kanady.

Pani Yefang Zhang, przewodnicząca i dyrektor generalna Farmmi, skomentowała: "Nasz zespół sprzedaży jest zaangażowany w ścisłą współpracę z klientami na całym świecie w celu zaspokojenia ich potrzeb. W wyniku naszych strategicznych inwestycji w

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem