Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

GrowGeneration współpracuje z Bridgetown Mushrooms, aby rozpocząć sprzedaż materiałów mikologicznych

2023-05-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

GrowGeneration Corp. i GrowLife, Inc. ogłosiły wieloletnie partnerstwo koncentrujące się na rozwoju i sprzedaży materiałów mikologicznych, stawiając obie firmy wśród pierwszych graczy w szybko rozwijającej się branży hodowli grzybów.

Partnerstwo będzie początkowo koncentrować się na północno-zachodnim Pacyfiku i innych zachodnich stanach, mając na celu szybkie zwiększenie mocy produkcyjnych i rozszerzenie działalności

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Grzyby leśne

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem