Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Jeśli chodzi o obliczenia, jesteśmy na granicy w przypadku grzybów organicznych".

2023-05-24 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Sektor grzybów uprawnych spogląda wstecz na rok pełen wrażeń z powodu inflacji i wzrostu kosztów od początku wojny na Ukrainie. "Wielkość zbiorów grzybów organicznych od naszego wyłącznego dostawcy Bio Pilzhof Leipzigerland była stabilna i nadal wynosi około 14 ton tygodniowo, ale wzrost kosztów, czy to w produkcji, czy logistyce, byliśmy zmuszeni przenieść. Doprowadziło to do

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem