Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Nowe zrównoważone opakowanie StePacPPC zwiększa trwałość egzotycznych grzybów

2024-02-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

StePacPPC dostosował swoje folie do pakowania w atmosferze modyfikowanej (MAP) do przechowywania świeżych całych i pokrojonych białych grzybów oraz całych grzybów egzotycznych, takich jak boczniak, lwia paszcza, shiitake, portabella i inne. Szczupły system MAP spełnia wymagania konsumentów w zakresie zrównoważonych opakowań, które spowalniają psucie się i znacznie zmniejszają ilość odpadów tego łatwo psującego się produktu.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem