Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Ograniczenie marnotrawstwa jedzenia w Australii poprzez innowacyjne uprawy grzybów.

2024-07-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Niestety, do 30% produkcji rolnej jest marnowana w Australii, ale plantator grzybów z Melbourne jest pionierem w podejmowaniu wysiłków mających na celu zminimalizowanie tego zjawiska poprzez innowacyjne praktyki. Georgia Beattie z Bulla Park współpracuje ściśle z kupcami w celu dostosowania wolumenów dostaw, dążąc do optymalizacji wykorzystania.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Grzyby leśne

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem