Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

"Sam charakter zbierania grzybów jest trudny do zautomatyzowania, ponieważ rosną one rozproszone w kępkach i są bardzo delikatne."

2024-07-11 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Zbiór grzybów na świeży rynek w Wielkiej Brytanii i Irlandii odbywa się głównie ręcznie, podczas gdy w Holandii istnieje częściowo mechaniczny zbiór do rynków konserwowych. "Jest to bardzo pracochłonne, każdą łodygę grzyba trzeba odcinać ręcznie, umieszczać w pojemniku i ważyć przez zbieracza, więc

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Grzyby leśne

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem