Holenderski ekspert pomaga zmodernizować farmy grzybów w Chinach.
2024-05-14 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
W ostatnich latach zauważa się wzrost industrialnej produkcji jadalnych grzybów w Chinach. Holenderski inżynier, który mieszka w Chinach od ostatnich ośmiu lat, przyczynił się do udoskonalenia technologii przemysłowego uprawiania pieczarek. Ta osoba obserwuje również pierwszą
Freshplaza.com
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Pieczarki
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem




