Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

'Szczególnie cieszy rozwój ekologicznych pieczarek'

2023-02-28 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Pomimo lekkiego spadku ogólnego rynku szwajcarskiego z 13,537t w 2021 r. do 12,906t w 2022 r., szwajcarska uprawa pieczarek jest nadal na dobrej drodze. Szczególnie cieszy rozwój szwajcarskich pieczarek ekologicznych z +89% w stosunku do roku poprzedniego oraz wzrost udziału w rynku do 50% dla pieczarek szlachetnych. Minimalny spadek odnotowuje się na świeżym rynku szwajcarskich pieczarek, który zmniejszył się z

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem