Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Sprzedali maliny a pieniędzy nadal nie ma

2023-04-13 00:00
Źródło: Sadyogrody.pl

Bośniaccy producenci malin z niepewnością powitają tegoroczne zbiory. Wielu z nich do tej pory nie otrzymało zapłaty za zeszłoroczną sprzedaż malin - informuje sarajevotimes.com.

Według relacji prezesa stowarzyszenia tamtejszych rolników sytuacja jest bardzo trudna, chyba najtrudniejsza w historii, jeśli chodzi o uprawę malin. Większość przetwórni

Więcej. Przejdź do artykułu

Sadyogrody.pl
Sadyogrody.pl

Sadyogrody.pl to wyjątkowy portal, który jest nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców i warzyw. Jego zawartość jest bieżąca, profesjonalna i zawsze na czasie, dzięki czemu czytelnicy mogą być pewni, że mają dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji dotyczących branży. 

Portal jest skierowany zarówno do producentów owoców i warzyw, jak i do właścicieli i przedstawicieli firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sadyogrody.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu branża owoców i warzyw może rozwijać się jeszcze lepiej.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem