Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Zapotrzebowanie rynku na rejestratory temperatury rośnie"

2023-09-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ponieważ konsumenci zwracają większą uwagę na jakość świeżych owoców i warzyw, sposób utrzymania jakości w logistyce ma bezpośredni wpływ na ich ceny rynkowe. W transporcie łańcucha chłodniczego na duże odległości, temperatura środowiska przechowywania jest kluczowym czynnikiem zapewniającym jakość świeżej żywności. Dlatego szczególnie ważne jest stosowanie odpowiedniego sprzętu monitorującego do śledzenia

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem