Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Nie znam żadnego warzywa, które niesie ze sobą tyle historii i emocji".

2023-09-25 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Według Johna Schuurmana szparagi są uprawiane na około 22 000 hektarów w Niemczech, podczas gdy warzywo to rośnie na nieco ponad 3 000 hektarów w Holandii. Jest on odpowiedzialny w Enza Zaden za odmianę Daleza F1, która została wprowadzona na rynek w 2020 roku. "Wielu propagatorów roślin koncentruje się w południowo-wschodniej Holandii, w pobliżu granicy z Niemcami. Jest to istotne, ponieważ

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem