Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest Sroda 1 kwietnia 2020. Od wczoraj dodano 3615 ceny w 30 kategoriach. Życzymy miłego dnia.

Boczniaki: ceny w Polsce i w Niemczech

Boczniaki: ceny w Polsce i w Niemczech
  |  
Polskie boczniaki sprzedawano w Niemczech w cenie 3,50-5,00 euro/kg. Znacznie taniej sprzedawane są na rynku hurtowym w Monachium boczniaki importowane z Włoch (2-3 euro/kg).

Boczniaki z produkcji niemieckiej są średnio droższe od boczniaków z Polski o ok. 0,50 euro/kg. Dla porównania z hurtowymi cenami w Niemczech na Wielkopolskiej Gildii Rolno-Ogrodniczej boczniaki są sprzedawane w cenie 2,50-3,00 zł/za tackę 250 g tj. po 10-12 zł/kg.

Źródło: fresh-market.pl (ts), na podstawie informacji własnych, AMI, cen z rynków hurtowych i ZEO IERiGŻ-PIB

Zapraszamy do dyskusji na forum fresh-market.pl
Komentarze
2016-05-15
jadłem , poraz pierwszy boczniaki w tatce i były smaczne . Teraz nabyłem przez przypadek jeden balot i mam już efekty , tzn. mam już zarodniki awielkości 5-8 mil. to fantastyczne uczucie patrzeć ja z godz . na godzinę rosną . polecam wszystkim !!!
Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.