Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest Wtorek 20 października 2020. Od wczoraj dodano 2250 ceny w 23 kategoriach. Życzymy miłego dnia.
Tu jesteś: Start  »  Jasne jeszcze tańsze

Jasne jeszcze tańsze

  |   Źródło:
Ceny winogron z Włoch ulegają ciągłym fluktuacjom. Każdy kolejny tydzień przynosi kolejne zmiany. Ten tydzień pod tym względem także nie zawiódł.

W ubiegłym tygodniu włoskie winogrona w ofertach importerów bardzo staniały. Cena jasnych i ciemnych owoców przy tym wyrównała się do poziomu poniżej 40,00 zł za karton. Kolejne partie winogron trafiające na polski rynek na początku tego tygodnia były już, ponownie w zróżnicowanych cenach, przy czym jasne w jeszcze niższych, a ciemne w wyższych od ubiegłotygodniowych.

Obecnie jasne winogrona z Włoch można kupić w cenie od 30,00 do 35,00 zł za 7 kg karton, tj. po 4,29 - 5,00 zł za kilogram. Ceny ciemnych winogron z Włoch zaczynają się od 36,00 zł za 7 kg karton (5,14 zł/kg brutto).

W przypadku winogron drobnoowocowych z Turcji w ostatnim tygodniu ceny tych owoców się nie zmieniły i dziś można je kupić w małym hurcie w cenie 30,00 - 35,00 zł za 5 kg karton (6,00 - 7,00 zł/kg brutto). 

 

 

Podobne
Różowe winogrona w cenie jasnych?
2015-09-08 14:02
Różowe winogrona w cenie jasnych?
Jak obecnie wygląda sytuacja cenowa włoskich winogron? Czy różowe owoce wciąż są droższe od jasnych, czy może staniały?
czytaj więcej
Już nie takie tanie?
2015-08-28 11:08
Już nie takie tanie?
Ceny winogron w ostatnim czasie zaczęły się zmieniać. Ile trzeba dziś zapłacić za owoce z Włoch, a także za tureckie „rodzynki”.
czytaj więcej
Tureckie „rodzynki” już na polskim rynku
2015-08-13 15:04
Tureckie „rodzynki” już na polskim rynku
Na polskim rynku pojawiły się pierwsze tureckie drobnoowocowe winogrona z Turcji. To chyba ucieszy wszystkich amatorów „tureckich rodzynek”. A w jakiej cenie?
czytaj więcej
Różowe winogrona jeszcze tańsze?
2015-07-31 15:11
Różowe winogrona jeszcze tańsze?
Sytuacja w handlu winogronami wciąż ulega modyfikacjom. Ile trzeba dzisiaj zapłacić za winogrona z Włoch w poszczególnych kolorach?
czytaj więcej
Tureccy producenci znów tracą przez kryzys w Rosji
2015-07-28 16:20
Tureccy producenci znów tracą przez kryzys w Rosji
Tureccy producenci owoców i warzyw nie są wcale zachwyceni z sytuacji na rosyjskim rynku. Kryzys w Rosji przekłada się bezpośrednio na ich zarobek, a ten jest coraz mniejszy. Tym razem narzekają producenci czereśni.
czytaj więcej
Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.