Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Polskim jabłkom nic nie zastąpi eksportu do Egiptu

2023-03-27 00:00
Źródło: Sadyogrody.pl

Eksporter polskich jabłek twierdzi, że pomimo alternatywnych rynków dla jabłek, tak naprawdę nic nie zastąpi egipskiego rynku, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę ilości jabłek.

- Handel jabłkami między Polską a Egiptem jest dość zawodny. W tym sektorze zawsze pojawiają się wyzwania, ale nadal eksportujemy jabłka do Egiptu, zwłaszcza do naszych

Więcej. Przejdź do artykułu

Sadyogrody.pl
Sadyogrody.pl

Sadyogrody.pl to wyjątkowy portal, który jest nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców i warzyw. Jego zawartość jest bieżąca, profesjonalna i zawsze na czasie, dzięki czemu czytelnicy mogą być pewni, że mają dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji dotyczących branży. 

Portal jest skierowany zarówno do producentów owoców i warzyw, jak i do właścicieli i przedstawicieli firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sadyogrody.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu branża owoców i warzyw może rozwijać się jeszcze lepiej.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem