Wyniki wyszukiwania
Znaleziono podstron zawierających "lubelszczyzna"

2017-09-12 14:02:15
Ceny zaczęły spadać?Wygląda na to, że sezon malinowy może skończyć się szybciej niż się wydaje. Wszystko za sprawą pogody, która daje się we znaki plantatorom. Ulewne deszcze destrukcyjnie działają na

2017-09-11 10:31:45
Jakie ceny?Skup z okolic Kraśnika kupuje maliny w następujących cenach:- maliny na pulpę PW - 3,80 zł/kgSkup z okolic Chodela

2017-09-11 11:06:35
Z pustego to i Salomon nie nalejeSytuacja cenowa na rynku jabłek przemysłowych zmienia się jak w kalejdoskopie. Jedni walczą o jak najwyższe ceny, drudzy zaś chcieliby żeby ceny były jak najniższe. Ten konflikt

2017-09-07 15:49:46
Wzrosło jak wszędzie?Firma z ok. Opola Lubelskiego kupuje jabłka w następującej cenie:- jabłka przemysłowe - 0,74 zł/kgFirma z okolic

2017-08-30 16:01:04
To już końcówka?Wygląda na to, że w tegorocznym sezonie wielu plantatorów zakończyło już zbiory aronii, a wszystko za sprawą mniejszej względem poprzedniego sezonu produkcji. Ze względu na

2017-08-30 11:47:44
Niższe ceny zakupuFirma z ok. Opola Lubelskiego kupuje jabłka w następującej cenie:- jabłka przemysłowe - 0,60 zł/kgFirma

2017-08-28 12:50:40
Ceny zakupu aroniiFirma z okolic Skierniewic kupuje aronię w następującej cenie: - aronia - 0,50 zł/kg Firma

2017-08-21 11:32:18
Jak to się skończy?Ceny jabłek przemysłowych, ku uciesze sadowników wciąż pną się w górę, co więcej są w chwili obecnej najwyższe w historii handlu tymi owocami. Oczywiście, można

2017-08-21 14:27:56
Coraz stabilniej?Firma z ok. Opola Lubelskiego kupuje jabłka w następującej cenie:- jabłka przemysłowe - 0,80 zł/kgFirma z okolic

2017-08-21 12:58:23
Poniżej oczekiwańFirma z okolic Skierniewic kupuje aronię w następującej cenie:- aronia - 0,50 zł/kgFirma z okolic Łowicza kupuje aronię

2017-08-18 12:24:37
Stabilne ceny?Skup z okolic Kraśnika kupuje maliny w następujących cenach:- maliny na pulpę PW - 3,80 zł/kg- maliny klasy I - 4,10 zł/kgSkup

2017-08-14 15:58:46
Ceny cały czas w góręZgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami ceny jabłek przemysłowych nieustannie pną się w górę. W ostatnich tygodniach trend zwyżkowy nabrał wyjątkowo na sile

2017-08-10 17:32:59
Ceny rosnąFirma z ok. Opola Lubelskiego kupuje jabłka w następującej cenie:- jabłka przemysłowe - 0,67 zł/kgFirma z okolic

2017-08-09 15:24:23
Ile dzis płacą?Skup z okolic Kraśnika kupuje maliny w następujących cenach:- maliny na pulpę PW - 3,60 zł/kgSkup z okolic Chodela

2017-08-08 12:02:31
W ilościach wielkohurtowych?Tegoroczny sezon sprzyja grzybiarzom. Ciepło i przeplatające się deszcze pozwalają na wysokie zbiory. W lasach całej Polski dosłownie roi się od kurek. Już w lipcu

2017-08-03 13:26:43
Ceny wciąż rosnąFirma z ok. Opola Lubelskiego kupuje jabłka w następującej cenie:- jabłka przemysłowe - 0,57 zł/kgFirma z okolic

2017-08-02 14:28:33
Jeszcze kupują?Skup z okolic Puław kupuje wiśnie w następujących cenach: - wiśnie na mrożenie - 5,60 zł/kg - wiśnie PW na tłoczenie

2017-07-27 16:43:58
Rośnie cenaFirma z ok. Opola Lubelskiego kupuje jabłka w następującej cenie:- jabłka przemysłowe - 0,45 zł/kgFirma z okolic

2017-07-27 14:46:45
Ceny coraz wyższeSytuacja cenowa na rynku jabłek przemysłowych zmienia się dosłownie z dnia na dzień. Co chwilę w skupach rosną ceny, zarówno dla jabłek z letniej przerywki jak

2017-07-24 13:42:26
Ostatnie dni skupuSkup z okolic Puław kupuje wiśnie w następujących cenach: - wiśnie na mrożenie - 4,80 zł/kg - wiśnie PW na tłoczenie

2017-07-21 14:48:08
Jakie ceny obowiązują? Firma z okolic Opola Lub. kupuje czarną porzeczkę w cenie:- 0,55 zł/kg (tłoczenie)- 0,70 zł/kg (mrożenie)Firma z okolic Puław

2017-07-20 12:49:28
Już bez "extra"Skup z okolic Kraśnika kupuje maliny w następujących cenach:- maliny na pulpę PW - 3,50 zł/kg- maliny klasy I - 3,80 zł/kgSkup

2017-07-11 18:21:00
Skup malin - jakie ceny?Skup z okolic Kraśnika kupuje maliny w następujących cenach: - maliny na pulpę PW - 3,80 zł/kg -

2017-07-11 16:52:04
Zdrożało?Firma z ok. Opola Lubelskiego kupuje jabłka w następującej cenie:- jabłka przemysłowe - 0,38 zł/kgFirma z okolic

2017-07-03 13:44:45
Zaczęło się!Skup z okolic Kraśnika kupuje maliny w następujących cenach:- maliny na pulpę PW - 3,40 zł/kg- maliny klasy I - 4,00