Z naszych danych korzystają instytuty, ministerstwa, sieci handlowe a nawet ChatGPT-4o!

Kup teraz abonament!

Wzrost cen kapusty czerwonej napotyka opór

2025-01-22 10:37
Hurtowe ceny kapusty czerwonej są w Polsce na rekordowo wysokim poziomie względem poprzednich pięciu sezonów. I dzieje się tak już od początku października. Po Nowym Roku średnia cena sprzedażowa tej kapusty w polskim dużym hurcie wzrosła o niemal jedną
Zyskaj dostęp do pełnej wersji tego artykułu i innych ekskluzywnych treści,
subskrybując Fresh-market.pl.
  • Oszczędzaj czas: Nie musisz dzwonić do dziesiątek skupów, aby dowiedzieć się kto po ile skupuje —codziennie robimy to za Ciebie.
  • Zwiększ swoje możliwości negocjacyjne: Nasze aktualne dane cenowe pozwalają Ci negocjować lepsze warunki z kontrahentami.
  • Analizuj rynek: Skorzystaj z naszej bazy danych archiwalnych cen od 2008 roku, aby lepiej zrozumieć trendy rynkowe.
  • Podejmuj właściwe decyzje: Opieraj swoje strategiczne decyzje na naszych zwięzłych analizach wynikających z setek rozmów z rynku.
Tylko 122 zł netto miesięcznie Przy prenumeracie rocznej
To się opłaca! 122 zł to opłata za 4,5 godz pracy pracownika wg stawki minimalnej a otrzymujesz dostęp do danych kilkuset godzin pracy naszego zespołu w skali miesiaca.
Kup teraz abonament!
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem
PODOBNE