Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest Sroda 8 kwietnia 2020. Od wczoraj dodano 2846 ceny w 29 kategoriach. Życzymy miłego dnia.

Pożar hali na Broniszach

Źródło foto: wikipedia
  |   Źródło:
Płonie jedna z hal na giełdzie w Broniszach.

Płonie hala na terenie Rolno – Spożywczego Rynku Hurtowego w podwarszawskich Broniszach. W akcji bierze udział około dwustu strażaków. Strażacy otrzymali kilka zgłoszeń o pożarze około godziny drugiej w nocy. Pożar wybuchł w jednej z hal, w których handluje się owocami i warzywami.

Gaszenie jest utrudnione z powodu dużej powierzchni płonącego obiektu. Hala ma około 200 m długości i 50 metrów szerokości. Zapaliła się mniej więcej połowa budynku. Dojazd do miejsca akcji jest utrudniony. Policja kieruje ruchem i zaleca objazdy. Obecnie trwa dogaszanie konstrukcji. Potrwa to jeszcze co najmniej kilka godzin.

Jak ustaliła reporterka RMF FM, najbardziej prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. Nie ma informacji o tym, żeby ktoś został poszkodowany.

Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.