Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest Środa 23 września 2020. Od wczoraj dodano 3145 ceny w 26 kategoriach. Życzymy miłego dnia.

W Broniszach ceny niższe niż rok temu

W Broniszach ceny niższe niż rok temu
  |   Źródło:
- Niektóre tylko z wybranych produktów są droższe. Zdrożały kalafiory, ale może to oznaczać chwilową "dziurę" w dostawach, czyli chwilowo mniejszą podaż - mówi Małgorzata Skoczewska, rzecznik prasowy Warszawskiego Rolno-Spożywczego Rynku Hurtowego w Broniszach.

Na rynku hurtowym w Broniszach warzywa korzeniowe są tanie, a ziemniaki biją rekordy niskich cen. Średnie ceny w Broniszach oscylują poniżej 40 groszy za kilogram.

- Borówki amerykańskie, dla których pogoda tegoroczna była niesprzyjająca są droższe i te owoce pomału się kończą. Ceny gruszek pomimo chwilowego wzrostu powinny utrzymać się na poziomie cen sprzed roku. Jabłka, zgodnie z informacjami z poprzednich miesięcy, są znacznie tańsze niż rok temu. Podobnie śliwki, których jest dużo. Zapowiedzi dobrych zbiorów orzechów potwierdzają ostatnie dostawy i ceny - niższe niż w roku ubiegłym - mówi Małgorzata Skoczewska.

Jesienne maliny także są tańsze. Ogólnie dostawy wrześniowych produktów ogrodniczych na wystarczającym poziomie, a ceny dobre dla konsumentów.
 

Słowa kluczowe: ceny owoców, ceny warzyw, Bronisze

Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.