Szwajcarski rynek bananów wykazuje udział pracowników plantacji na poziomie 7%.
2026-04-22 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
Mniej niż jedna dziesiąta produkcji bananów trafia do pracowników dorywczych plantacji w Ameryce Łacińskiej, podczas gdy większa część jest przechwytywana dalej w łańcuchu dostaw, w tym przez grupy detaliczne mające siedziby w Szwajcarii. Na plantacjach pracownicy tną i transportują kiście bananów do pakowania.
Freshplaza.com
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Banany?preview=1
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem



