Jeżyny – to się opłaca!
2006-00-00 00:00
Producenci jeżyn uprawnych mogą być spokojni. Bieżący sezon będzie dla nich opłacalny.
Obecnie za kilogram tych owoców płaci się ok. 3,20 zł. Ceny za jeżynę dziką (leśną) są wyższe - 3,80 - 4,00 zł/kg. W stosunku do poprzedniego roku, wartość tych owoców wzrosła o ponad 40%.
Źródło: fresh-market.pl
Zobacz więcej: Ceny owoców?preview=1
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem