Z naszych danych korzystają instytuty, ministerstwa, sieci handlowe dołacz i Ty!

Kup teraz abonament!

Zespri rozpocznie testowanie nowej odmiany czerwonych kiwi

2023-07-11 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Zespri International Ltd jest gotowa do rozpoczęcia tej zimy przedkomercyjnych prób uprawy nowej odmiany czerwonych kiwi. Prezes firmy Bruce Cameron powiedział, że spółdzielnia chce przedłużyć sezon RubyRed, ponieważ istnieje duże zapotrzebowanie na owoce na rynkach eksportowych.

Cameron powiedział, że przy większej liczbie sadów RubyRed, które osiągną dojrzałość w przyszłości, spółdzielnia spodziewa się dostarczyć około 6,9

owoców.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Kiwi?preview=1

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem