Produkcja moreli w Europie wraca do normy
Tradycyjne prognozy upraw medFEL zostały ujawnione dziś rano. Rok 2021 był katastrofalny dla europejskich moreli z powodu przymrozków, które dotknęły wszystkie zagłębia produkcyjne i spowodowały znaczne straty. W 2022 roku epizody mrozu były szczególnie dotkliwe w Hiszpanii, kraju najbardziej dotkniętym.
W tym roku europejska produkcja moreli powinna osiągnąć 503 561 ton, w porównaniu
.
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Morele?preview=1