Przyszłość Fabryki Owoców Ashton i Langburg wciąż niepewna
Ponieważ trwają poszukiwania nowego nabywcy dla fabryki owoców Ashton i Langburg, życie 300 rolników, 4 550 pracowników fabryki, 2 000 stałych pracowników rolnych i niezliczonych pracowników sezonowych wisi na włosku. Fabryka, należąca do Tiger Brands, pozostanie otwarta przez kolejny sezon, ale co stanie się później, wciąż nie jest jasne.
Według dyrektora wykonawczego Agri SA
.

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Ogólne informacje z rynku owoców?preview=1