Sezon na brokuły został przedłużony do końca lipca poprzez przeniesienie produkcji.
2025-05-14 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
"W dalszym ciągu przesadzamy brokuły na wysokości nie niższej niż 500–600 metrów nad poziomem morza, rozpoczęliśmy zbieranie pierwszych pąków z roślin, które zostały zasadzone na początku marca." Obszar produkcji to Vulture, miejsce w północnej Basilicacie z chłodnym, umiarkowanym klimatem.
Freshplaza.com
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Brokuły
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem



