Współpraca producentów uważana za kluczową do wzmocnienia pozycji węgierskiego rynku cebuli.
2025-08-26 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
Korzystne warunki pogodowe w 2025 roku sprzyjają dobrej zbiorom cebuli na Węgrzech. Jednak inni producenci europejscy również spodziewają się wysokich plonów, co zwiększa ryzyko nadpodaży i presji na ceny. Przedstawiciele branży, w tym Krajowa Izba Rolnicza (NAK) i FruitVeB,
Freshplaza.com
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Z prasy
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem



