"Potroiliśmy nasze wolumeny eksportu do Europy w porównaniu do ubiegłego sezonu"
2026-03-19 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
Sezon papryki egipskiej trwa od grudnia 2025 roku do końca maja, przy rosnącym popycie, także na rynkach tradycyjnie nie skupiających się na egipskiej papryce. Informacje te pochodzą od Mohameda Awwada, dyrektora generalnego Al Awwad for Import and Export. Eksporter zauważa, że występują deficyty produkcji.
Freshplaza.com
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: z prasy
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem




