Minimum reklam. Maksimum konkretów o cenach owoców i warzyw.

Subscribe now!

BASF | Nunhems wprowadza nowe odmiany sałaty i szpinaku z zaawansowaną genetyką i poprawioną odpornością

2026-02-16 00:00
Źródło: Freshplaza.com
W dniach 10 i 11 lutego BASF-Nunhems zorganizowało nową mini-demonstrację w Campo de Cartagena (Murcja), prezentując jak różne odmiany sałaty firmy dostosowują się do lokalnych warunków uprawnych. Jak miało to miejsce w poprzednich przypadkach, firma nasienne zaprezentowała swoje nowe produkty w różnych segmentach. Tym razem, oprócz lodowej i

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Sałaty i endywie

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem