Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Ecoinver dołącza do Anecoop jako pełnoprawny członek

2024-02-12 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Po współpracy z Anecoop od 2019 r. firma Ecoinver z siedzibą w gminie La Mojonera w hiszpańskiej prowincji Almeria stała się pełnoprawnym członkiem grupy spółdzielczej. Firma Ecoinver rozpoczęła swoją działalność w 2007 r., koncentrując się na zróżnicowanych dostawach. Dzięki unikalnym produktom, takim jak mini bakłażany, ostre papryczki Habanero czy mini ogórki, pozycjonuje się

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem