Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Rosja: Inspektorzy zatrzymują pomidory zakażone ToBRFV pochodzące z Chin

2023-11-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Międzyregionalne Biuro Rosselkhoznadzor w Primorye z powodzeniem zatrzymało import 6,7-tonowej partii pomidorów z Chin. Działanie to zostało podjęte, ponieważ w produktach znaleziono obiekt kwarantanny, wirus brązowej rugozy owoców pomidora.

Na początku listopada, podczas państwowej kontroli importowanych pomidorów, papryki i bakłażanów w punkcie kontroli fitosanitarnej Pogranichny,

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem