Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

W 2021 r. cena hiszpańskich bakłażanów po raz pierwszy w historii przewyższyła cenę bakłażanów holenderskich

2023-05-16 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Według danych FAO, w analizie Hortoinfo, w 2021 r. Hiszpania po raz pierwszy w historii prześcignęła Holandię pod względem ceny płaconej rolnikom za bakłażany, ponieważ hiszpańskim producentom płacono 0,67 euro/kg, a holenderskim 0,65 euro/kg.

W 2013 r. holenderskim producentom płacono średnią cenę za wszystkie rodzaje i kategorie tego warzywa w wysokości 0,87 EUR/kg, podczas gdy Hiszpanom płacono

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem