Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Bliższe spojrzenie na produkcję ekologiczną w regionie pustynnym

2024-01-18 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Spacer po polach to doświadczenie wielu hodowców i spedytorów, którzy sprawdzają, co dzieje się obecnie z uprawami. Brody Irvine, nabywca w Discovery Organics, dzieli się swoim doświadczeniem podczas spaceru w tym tygodniu po polach w pustynnym regionie Kalifornii i Arizony, gdzie bada uprawy, takie jak brokuły / kalafior, seler, sałaty i pęczki zieleni, takie jak baby bok choy, boćwina,

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem