Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

"Brak brokułów - kalafior trochę bardziej dostępny"

2024-07-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com
W ostatnich tygodniach panował poważny deficyt kalafiora, jednak obecnie ten warzywny produkt zamienił się miejscami z brokułami. "Ze względu na deszczową pogodę przez ostatnie 10 dni praktycznie nie posadzono żadnego brokuła. Teraz jesteśmy w tej luce. W ostatnich dziesięciu dniach podaż była niezwykle ograniczona" - powiedział Max van Ooijen z...

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Brokuły

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem