Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Brytyjscy przemytnicy marihuany stają przed sędzią

2023-07-21 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Obwód przestępczy z powiązaniami w całej Europie został złapany na gorącym uczynku po dostarczeniu 2 milionów funtów marihuany do doków Seaforth. Narkotyki były ukryte wśród palet brokułów, jarmużu i sałaty.

21 maja kontener został załadowany na statek w Sines, w Portugalii, z przeznaczeniem do doków Seaforth, a 27 maja 20 palet jarmużu, brokułów i sałaty "szczelnie owiniętych w czarny plastik"

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem