Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Do połowy kwietnia powinny być dostępne pierwsze krajowe produkty gruntowe z południowej Hesji

2023-03-24 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Pierwsze zestawy roślin warzywnych są w ziemi. W gospodarstwie BEHR w południowej Hesji pod koniec lutego rozpoczęto sadzenie sałaty lodowej. W gospodarstwie Gresse w Meklemburgii-Pomorzu Zachodnim rozpoczęto 28 lutego. Tutaj również posadzono sadzonki sałaty lodowej i mini romaine. Sadzono także sałatę frisée, szpinak oraz kalafiory i brokuły, na początku do połowy marca.

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem