Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Nowozelandczycy powinni być "elastyczni" w wyborze owoców i warzyw

2023-03-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Już wysokie ceny, jakie Nowozelandczycy płacą za owoce i warzywa mogą być jeszcze wyższe po uderzeniu cyklonu Gabrielle. Niektóre ceny podwoiły się od czasu uderzenia cyklonu. Lokalni sklepikarze z Auckland twierdzą, że słodkie ziemniaki (kumara), które kosztowały 4,50 dolarów za kilogram, teraz kosztują co najmniej 9 dolarów za kilogram, podczas gdy pojedyncza główka brokułów kosztuje 5,99 dolarów. Detaliści spodziewają się również, że ceny ziemniaków i cebuli pójdą w górę

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem