Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Pomimo napięć na rynku warzyw kapustnych, podaż będzie zagwarantowana".

2023-11-20 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Podaż brokułów i kalafiorów na rynkach europejskich pozostaje niska ze względu na nagłe zakończenie sezonów w krajach Europy Środkowej i Północnej, a także opóźnione zbiory w Hiszpanii, która jest głównym dostawcą warzyw kapustnych w miesiącach jesienno-zimowych.

"Oprócz nieco bardziej ograniczonych nasadzeń brokułów i kalafiorów w tym roku ze względu na obawy i niepewność co do tego, czy

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem