Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Sakata debiutuje w uprawie jarmużu ze swoją pierwszą odmianą Blue Ridge

2023-05-05 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Międzynarodowa firma nasienna Sakata dodała właśnie Jarmuż do swojego katalogu. "Jako wiodąca firma zajmująca się uprawą kapustnych, musieliśmy mieć w swoim portfolio jarmuż. Blue Ridge to pierwsza odmiana jarmużu, która wchodzi na rynek z różnymi cechami. Ma tę samą wysoką jakość, którą mamy w innych kapustnych, takich jak brokuły czy kalafior" - stwierdził Antonio Ibarra, szef rozwoju kapustnych w

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Brokuły

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem