Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

W obliczu poważnych niedoborów upraw w Wielkiej Brytanii, Partia Pracy obiecuje ochronę gospodarstw rolnych przed powodziami

2024-01-03 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ponieważ ulewne deszcze zagrażają brytyjskim produktom, Partia Pracy zobowiązała się do ochrony gospodarstw rolnych przed powodziami. Plony załamały się, pozostawiając konsumentów w całym kraju w obliczu poważnych niedoborów ziemniaków, kiełków, marchwi, pasternaku, brokułów i kalafiora w następstwie powodzi w ostatnich miesiącach. Co gorsza, huragan Gerrit spowodował intensywne powodzie w kilku częściach kraju w ostatnich miesiącach.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem