Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"W ostatnich latach brokuły romanesco oferowały interesującą stabilność cen".

2023-11-20 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W ubiegłym sezonie spekulowano na temat możliwości znacznego spadku produkcji kalafiora i chociaż oficjalne dane z pewnością ujawniają spadek o 12,4% w porównaniu z rokiem poprzednim, redukcja nie jest tak znacząca, jak w przypadku innych produkcji gruntowych, takich jak brokuły, zgodnie z danymi hiszpańskiego Ministerstwa Rolnictwa, Rybołówstwa i Żywności.

"To

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem