Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Wielkość przywozu z Meksyku jest poniżej normalnego poziomu

2023-03-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W tym sezonie nieprzewidywalne warunki pogodowe odegrały znaczącą rolę w regionach uprawnych Meksyku i niektórych częściach Kalifornii. Raporty z Zachodniego Wybrzeża, sugerują, że niesprzyjająca pogoda jest jednym z największych czynników wpływających na towary w Kalifornii, takie jak sałata, brokuły i seler. Meksykańskie szparagi i chayote to niektóre z upraw, które zostały dotknięte przez deszcz, zimno

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem