Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Jarmuż to moja Coca-Cola"

2023-09-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Kiedy nadszedł Covid, Alex Maseko przypomniał sobie o swojej życiowej pasji do warzyw liściastych. W mieście Peacevale w KwaZulu-Natal zaczął sadzić warzywa, wypróbowując wiele z nich, ale zdecydował się na to, co stało się jego specjalnością: jarmuż.

Oprócz jarmużu, uprawia także musztardę angielską, szpinak, fasolkę szparagową, brukselkę, zieloną paprykę, papryczkę chilli i okrę. Zbiory zielonej fasoli rozpoczną się pod koniec roku.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem