Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Staramy się teraz spowolnić sprzedaż poprzez podwyżkę cen".

2023-11-15 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Wilgotne warunki na polach w okręgu Dithmarschen spowolniły wzrost warzyw kapustnych. "Nasze brukselki obecnie nie rosną i są w większości małe. Tylko w październiku spadło w sumie ponad 200 mm deszczu, co doprowadziło do wyższego odsetka kiełków kalibru A (23-28 mm) zamiast zwykłych kiełków kalibru B (30+). Oczekuje się jednak, że pogoda się utrzyma

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem