Twarde cebule i nowa spiczasta kapusta podczas Międzynarodowych Dni Otwartych Hazera
2024-10-09 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
Po rocznej przerwie Hazera zorganizowała swoje Międzynarodowe Dni Otwarte pod koniec września, podczas których producenci warzyw uprawianych na zewnątrz i partnerzy łańcucha dostaw mogli obejrzeć pełny zakres warzyw uprawianych na zewnątrz, w tym również tych dostarczanych przez firmy siostrzane Vilmorin i HM.Clause. Brukselka jest jednym z kluczowych.
Freshplaza.com
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Brukselka
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem



