Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

McDonald's Francja zastępuje swoje ziemniaki francuskimi frytkami warzywnymi

2023-03-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com

7 marca McDonald's Francja zaczął oferować przez ograniczony czas frytki warzywne. W tym okresie buraki, marchew i pasternak zastąpią słynne frytki z ziemniaków.

"Dla naszych klientów nic nie jest w stanie zastąpić naszych kultowych frytek, ale od czasu do czasu doceniają też pewną odmianę. Dlatego po naszych Potatoes, Crousties i Wavy Fries, jesteśmy teraz

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem