Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

W maju asortyment na białoruskim rynku kapitałowym jest niemal letni

2023-05-24 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Białorusini potrzebują warzyw, takich jak buraki, marchew i ziemniaki, które są głównymi składnikami barszczu, przez cały rok, a teraz ich ceny stały się bardziej rozsądne.

W miarę zbliżania się lata, pomidory stały się bardziej przystępne cenowo. Ceny ogórków znacznie spadły w porównaniu do wczesnej wiosny. Na półkach dostępna jest bułgarska papryka, kapusta biała i pekińska. Rzodkiewki

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem