Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Australijska firma zajmująca się hodowlą cebuli rozszerzyła swoją działalność w Europie

2024-02-05 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Historia australijskiej firmy Magnus Kahl Seeds zajmującej się hodowlą cebuli sięga 1936 roku. Przez ostatnie 30 lat była ona również aktywna na rynku europejskim. Zaczęło się od sprzedaży pierwszorocznych odmian cebuli, ale z biegiem lat, szczególnie wraz ze wzrostem sprzedaży nasion cebuli, szalotki i echalionu. "Skoncentrowaliśmy się na niszowych produktach z rodziny allium", zaczyna menedżer ds. rozwoju biznesu w UE Michael

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem