Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Brak zakazu eksportu; cebula o wartości 523,8 mln USD wyeksportowana w okresie kwiecień-grudzień 2022 r.

2023-02-28 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Cebula o wartości 523,8 mln USD została wyeksportowana w okresie kwiecień-grudzień 2022 r., co oznacza wzrost o 16,3 proc. w ujęciu rocznym, i nie ma zakazu jej eksportu z Indii - poinformowało unijne Ministerstwo Handlu i Przemysłu.

Obecnie nie ma żadnych ograniczeń ani zakazów dotyczących eksportu cebuli, a polityka handlowa cebuli znajduje się w kategorii 'Free'. "Nie ma zakazu eksportu cebuli

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem