Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Cebula nie jest już tak droga w Gruzji

2023-02-28 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Cena hurtowa cebuli w Gruzji zaczęła spadać, chociaż spadek cen poprzedzony był szczytem. Pod koniec stycznia cena hurtowa cebuli na rynku gruzińskim wzrosła z 1,6 GEL/kg (0,6 USD) do 2,3 GEL/kg (0,87 USD) w ciągu jednego tygodnia, co popchnęło import. W rezultacie Gruzja sprowadziła w styczniu 3 460 ton cebuli, głównie z Rosji i Azerbejdżanu.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem